Viimistluseks kasutame erineva läikeastmega polüuretaan- ja veepõhiseid värve:

matt – läikeaste 2–5;

poolmatt – läikeaste 20–30;

läikiv – läikeaste 60–80;

kõrgläige – läikeaste 92–96;

Nextel Suede Coating – läikeaste 0;

Alexit Soft Coating – läikeaste 1–2;

Alexit Microeffect Coating – siidmatt.

Nextel Suede Coating saab tema spetsiifilise tehnoloogilise stabiilsuse ja läikimisvastaste omaduste tõttu kasutada mattpindade saamiseks dekoratiivsetel eesmärkidel. Pind on väga hea kulumiskindlusega ning puudutamisel tundub seemisnahkne.

Kahekomponendiline polüuretaanvärv, mis annab mati, nehka meenutava pinna. Hea kulumiskindlusega, kemikaalidele vastupidav ja kergesti puhastatav.

Sobib hästi ka kaatrite ja autode sisustuselementide viimistlemiseks.

Alexit Microeffect Coatingu kattega kaetud pinnad on väga vastupidavad mehaanilistele ja keemilistele mõjudele ning neid on lihtne puhastada. Pind on kulumiskindluselt võrreldav kõrgsurvelaminaadiga. Eeliseks on kogu pinna ning servade ühtlane katmine, mis tagab niiskuskindluse ning võimaldab töötasapindade puhul kasutada tasapinna alla kinnitatavaid valamuid.

Kasutame erinevaid puiduliike, nagu kask, pöök, tamm, saar, pähkel, mahagon jne.

Kõrgsurvelaminaat on üks kõige vastupidavamaid dekoratiivseid pinnakattematerjale, mida valmistatakse immutatud paberikihtide kokkupressimisel kõrgel temperatuuril ja survel. Erinevate omadustega laminaadid on kasutatavad nii sise- kui ka välistingimustes.

Werzalit on eritehnoloogia alusel valmistatud kõrgsurvelaminaadiga kaetud materjal. Kuna sisu ja laminaatpind pressitakse vormis koos, siis on tooted ilma liimvuukideta. Tooted on kulumis- ja ilmastikukindlad ning vastupidavad mehaanilistele mõjutustele. Kasutatavad nii sise- kui ka välistingimustes.