Viimistluseks kasutame erineva läikeastmega polüuretaan- ja veepõhiseid värve:

matt – läikeaste 2–5;

poolmatt – läikeaste 20–30;

läikiv – läikeaste 60–80;

kõrgläige – läikeaste 92–96;

Nextel Suede Coating – läikeaste 0;

Alexit Soft Coating – läikeaste 1–2;

Alexit Microeffect Coating – siidmatt.

Nextel Suede Coating saab tema spetsiifilise tehnoloogilise stabiilsuse ja läikimisvastaste omaduste tõttu kasutada mattpindade saamiseks dekoratiivsetel eesmärkidel. Pind on väga hea kulumiskindlusega ning puudutamisel tundub seemisnahkne.

Kahekomponendiline polüuretaanvärv, mis annab mati, nehka meenutava pinna. Hea kulumiskindlusega, kemikaalidele vastupidav ja kergesti puhastatav.

Sobib hästi ka kaatrite ja autode sisustuselementide viimistlemiseks.

Alexit Microeffect Coatingu kattega kaetud pinnad on väga vastupidavad mehaanilistele ja keemilistele mõjudele ning neid on lihtne puhastada. Pind on kulumiskindluselt võrreldav kõrgsurvelaminaadiga. Eeliseks on kogu pinna ning servade ühtlane katmine, mis tagab niiskuskindluse ning võimaldab töötasapindade puhul kasutada tasapinna alla kinnitatavaid valamuid.

Kasutame erinevaid puiduliike, nagu kask, pöök, tamm, saar, pähkel, mahagon jne.

Corian® on komposiitmaterjal, mis on toodetud looduslikest mineraalidest ja kõrgtehnoloogilisest akrüülvaigust. Looduslikud mineraalid teevad materjali kõvaks ning väga vastupidavaks löökidele ja kahjustustele ega ima niiskust ja mustust, välistades seega laikude ja plekkide, seente ja hallituse tekke. Üks selle materjali paljudest vaieldamatutest eelistest on lai värvigamma. Coriani on võimalik ka painutada, vormida ja liimida.

Corian® valimine tagab võimaluse tehiskivi suurepäraseks sobitamiseks erinevate materjalidega nagu puit, keraamika, roostevaba terase jne. See  omakorda võimaldab edukalt teostada otstarbekaid, vastupidavaid ja kordumatuid lahendusi nii siseruumides kui ka välitingimustes.